Nacházíte se: Úvod » Pronájem bytu 3+kk, 75m2 - Znojmo - Přímětice

Pronájem bytu 3+kk, 75m2 - Znojmo - Přímětice, Ev.č.: 22B-0093

P1150275
P1150271
P1150280
P1150278
P1150274
P1150272
P1150276

Kontaktujte makléře

Blanka StaškováBlanka Stašková
+420 720 208 845
[email protected]
Blanka StaškováBlanka Stašková
Tovární 886/14
Znojmo
+420 720 208 845
+420 720 208 845
[email protected]
Cenapronajato
KategorieByty 3+kk
LokalitaZnojmo - Přímětice
OkresZnojmo
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha75 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízím do pronájmu velmi pěkný cihlový byt 3+kk ve Znojmě -Přímětice.
Byt se nachází v 3 NP ze 3 NP. Ve vstupní chodbě je koupelna, kde je pračka a sušička, vana, koupelnové skříňky.
WC je samostatné. Kuchyň je propojena s obývákem ve kterém je sedačka,obývací stěna s televizí.Zařízení kuchyně je téměř dokonalé, je zde vše co potřebujete. Lednička,mrazák,mikrovná trouba, plynová deska-sporák,horkovzdušná trouba,digestoř i myčka na nádobí. Též jídelní stůl a židle jsou připraveny pro potřeby bydlících.
V ložnici je veliká šatní skříň, manželské postele a skříň na drobnosti. Vše je v moderním stylu, zánovní. Další pokoj je vybaven postelí, velkou šatní skříní, psacím stolem se židlí a skříňkou.
Vytápění bytu je samostatným plynovým kotlem s rozvodem do radiátorů .Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkon s výhledem na dětské hřiště, V blízkosti je obchod s potravinami a drogérií - Hruška, dětská lékařka, restaurace - pizzérie REST, kousek od bytu je i autobusová zastávka.
Součástí úžívání bytu je sklep, kolárna i sušárna. Úklidy na chodbách se provádějí dle rozpisu bydlících.
Náklady na vytápění plyn a elektřinu si nový nájemník převede na sebe. Nájem je 12.000,- Kč + 2000,-kč voda.
Byt je ve velmi dobrém stavu, čistý ,slunný,moderní. Je vhodný jak pro rodinu s malými dětmi, tak pro dospělé - což zajišťuje bydlení na pěkné úrovni. Parkování je bezproblémové,přímo naproti domu, kde se byt nachází.
Majiteli je požadována kauce ve výši 14.000,-

Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 9
Vyberte si z naší nabídky
Realitní zpravodaj

Prodej nemovitosti s hypotékou od nebankovní společnosti. Na co si dát pozor

Prodej nemovitosti s hypotékou od nebankovní společnosti. Na co si dát pozor
17.4.2025 - Nebankovní hypotéku je možné vzít si i na koupi nemovitosti. Nabízí ji nebankovní společnosti a není účelová, ale stejně jako u klasické hypotéky je třeba i u nebankovní dát do zástavy..

Byty zkolaudované k trvalému bydlení nelze využívat pro krátkodobé ubytovací služby

Byty zkolaudované k trvalému bydlení nelze využívat pro krátkodobé ubytovací služby
15.4.2025 - Dne 2. dubna letošního vydal úřad ombudsmana ČR tiskovou zprávu, v níž konstatuje, že stavbu lze užívat jen k povolenému účelu. Jde o řešení stížnosti obyvatel domu na byty využívané ke..

Češi se nevzdávají snů o vlastním bydlení

Češi se nevzdávají snů o vlastním bydlení
14.4.2025 - Podle Indexu budoucnosti bydlení finanční skupiny KB, který měří, jak česká populace vnímá situaci v oblasti bydlení, a její proměnu v době za deset let, se zjistilo, že osm z deseti..

NOVÁ ZPRÁVA ZE SVĚTA REALIT:-)

13.2.2020 přátelé, realiťáci s radostí vám musím oznámit, že ode dneška mám v kanceláři novou posilu, více »

Spokojený klient

29.1.2020 Spokojený klient,který si dal tu chvilku a napsal mi doporučení..a já za to moc děkuji. více »

Ubytování ve Znojmě v centru města

31.5.2019 Nabízím ke krátkodobému ubytování garsonku 1+ kk nacházející se přímo u vstupu do historického centra města Znojma. více »

RK
Provozováno na realitním systému Realman